Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки або реєстрація знаку для товарів та послуг.
Насамперед, володіння торговим знаком дозволяє Вам захищати свій бізнес і захистити товар або послугу від підробок та недобросовісних конкурентів.

Зареєструвавши свою торгову марку, Ви отримуєте виняткові права на володіння і розпорядження нею, в тому числі Ви маєте змогу передати права на ТМ.

В Україні є можливість зареєструвати різні види торговельних марок: словесні,зображувальні, комбіновані, звукові, об’ємні.

Згідно з українським законодавством заявником (власником) може бути як фізична, так і юридична особа.

Стандартні терміни реєстрації торгової марки становлять 12-18 місяців . Крім цього існує прискорена реєстрація за 7-9 місяців або за 4,5-5,5 місяці.

Важливо! Якщо Ви вирішили захистити свій бізнес шляхом реєстрації знаку для реєстрації товарів та послуг, Вам необхідно звернутись до спецаліста, який надасть Вам кваліфіковану юридичну допомогу для того, щоб уникнути помилок та затягування процесу реєстрації.

Такого спеціаліста Вам може надати адвокатське бюро “Антонюк та партнери”. Звертайтесь за телефоном 097 904 84 74 або в наш офіс за адресою: вул. Тімірязєва, 93, м. Кам’янець-Подільський,

або переходьте за посиланням http://a-ur.com/poryadok-reyestr…-torgovoyi-marki/ ‎