Клопотання про призначення судово-економічної експертизи по КАСУ. Зразок

Клопотання про призначення судово-економічної експертизи по КАСУ. Зразок

aur One comment
Зразки процесуальних документiв
 

Позивач:

 

 

 

 

 Відповідач:

 

До Хмельницького окружного адміністративного суду

вул. Козацька, 42, м. Хмельницький,

29000

 

ТОВ «ХХХХХХХХХХХХ»

________________________

32300, Кам’янець-Подільський,

вул. _________________

тел. ____________

 

Кам’янець-Подільська об’єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Хмельницької області

_____________________________

вул. Огієнка, 74  м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області

32300

 Справа № ХХХХХХХХ

 

 

Клопотання

про призначення судово-економічної експертизи.

В провадженні Хмельницького окружного адміністративного суду знаходиться справа за позовом    товариства з обмеженою відповідальністю “ХХХХХХХХХ”      до  Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області          про скасування податкових повідомлень-рішень.

Оскаржуючи податкові повідомлення-рішення, ТОВ «ХХХХХХХ» стверджує, що відповідачем неправомірно було зроблено висновок що підприємство мало право віднести до витрат вартість ремонту на поліпшення об’єктів основних засобів у розмірах, що не перевищує 10 відсотків сукупної балансової вартості всіх груп основних засобів на початок звітного року. Перевіркою встановлено, що у перевіряємих звітних періодах ТОВ «ХХХХХХ» віднесено витрати на ремонт та поліпшення основних засобів в сумі __________ грн., з порушенням вимог податкового законодавства

Також, перевіркою встановлено, що ТОВ «ХХХХХХХ» не нараховані зобо’язання з ПДВ на вартість матеріалів, робіт, послуг необоротних активів під час придбання яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, та які фактично використано в операціях, що не є господарською діяльністю підприємства, а саме в операціях з реалізації готової продукції за цінами, нижчими за суму витрат на її виробництво, внаслідок чого відсутній дохід від таких операцій.

Для вирішення питання про те, чи дійсно позивачем правомірно не нараховані зобов’язання з ПДВ на вартість матеріалів, робіт, послуг необоротних активів під час придбання яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, потрібні спеціальні знання в області економіки, бухгалтерського обліку та звітності.

Відповідно ст. 81 КАСУ, для з’ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає судову експертизу. Особи, які беруть участь у справі, мають право просити суд призначити експертизу і доручити її проведення відповідній експертній установі або конкретному експерту; мають право подати суду питання, на які потрібна відповідь експерта. Кількість і зміст питань, за якими має бути проведена експертиза, визначаються судом.

На підставі викладеного, керуючись ст. 81 КАС України

Прошу:

  1. Призначити по справі за позовом    товариства з обмеженою відповідальністю “ХХХХХХХХ”      до  Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області          про скасування податкових повідомлень-рішень, судово-економічну експертизу, перед якою поставити запитання:
  • чи підтверджуються документально та нормативно висновки акту № ХХХХХХХХ від ХХХХХХХХ року щодо реалізації готової продукції за цінами, нижчими за суму витрат на її виробництво у лютому та серпні 2013 року.
  • чи підтверджуються документально та нормативно висновки акту № ХХХХХХХХХ від ХХХХХХХХ року стосовно завищення витрат на суму включених до витрат на ремонти (витрат на технічне обслуговування) за період з 2012 по 2014 роки в сумі.

 

  1. Проведення експертизи доручити Тернопільському науково-дослідному інституту судових експертиз, м. Тернопіль, вул. Острожського, 14-а.

 

 

Представник

ТОВ «ХХХХХХХХ»                               підпис                                      ПІП